Úvod Vítejte na Mikulášském speciálu

Vítejte na Mikulášském speciálu

Proč katalog Mikulášů?

Vítejte v oficiálním katalogu webu České tradice, v katalogu Mikulášů, andělů a čertů.

Katalog je zcela zdarma a to jak pro rodiče, hledající vhodného Mikuláše, anděla a čerta pro svá dítka, tak i pro druhou stranu, tedy Mikuláše s andělem a čertem, kteří tyto služby nabízí.

Cílem katalogu je usnadnit rodičům hledání a Mikulášům nabízení těchto služeb.

A TO VŠE ZCELA ZDARMA!!!

Těšíme se na Vaše připomínky a tipy na vylepšení, z nichž nejlepší implementujeme a autory odměníme.

Pokud znáte někoho, kdo služby Mikuláše a spol. poskytuje nebo hledá, pak předem děkujeme, že předáte dál informaci o existenci tohoto webu.

PRO RODIČE

nabízí katalog možnost vyhledávat na jednom webu dle různých kritérií a vybrat si ideální „mikulášskou návštěvu“ ve svém okolí dle různých filtrů, fotografií a na základě hodnocení.

PRO MIKULÁŠE, ANDĚLY A ČERTY

katalog představuje ideální možnost vybudovat si dobré jméno a stálou klientelu bez nutnosti další inzerce jinde.

PRÁVĚ DOKONČUJEME

inzertní část, kde bude mít každý možnost prodávat a kupovat věci se svatým Mikulášem spojené (kostýmy, doplňky, balíčky se sladkostmi či uhlím).

PRO RODIČE

Jak je důležité hodnocení Mikuláše

Jsme jen zprostředkovatelem mezi Mikulášem a rodiči. Hlavním kritériem pro výběr mimo oblast působení by měly být recenze samotných rodičů a proto prosíme, pokud máte zkušenost s některým Mikulášem z našeho katalogu/databáze, pak prosím napište svou zkušenost. Recenzi můžete vložit ve výpisu Mikulášského spolku kliknutím na odkaz RECENZE pod hlavním obrázkem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Potvrdit Více informací