Úvod Mikuláš - články Jak vybrat správně a bezpečně Mikuláše

Jak vybrat správně a bezpečně Mikuláše

autor: Administrátor - Martin
271 zhlédnutí
  • Ideální je, pokud Mikuláše či někoho z jeho družiny znáte, případně je vám doporučen. Pokud si zvete někoho cizího, raději nadílku uskutečněte mezi dveřmi, snáze ji tak můžete kdykoliv ukončit.
  • Při domluvě si s mikulášskou družinou dopředu ujasněte termín i cenu za návštěvu a předem je informujte k jak starým dětem jsou zváni, co vše si může čert k dětem dovolit.
  • Návštěva Mikuláše má být ponaučením pro dítě, že dobro je opláceno dobrem a zlo zlem – za dobré chování dobrůtky, za špatné pak symbolická brambora či kousek uhlí.
  • Dítko se má trochu postrašit, ale ne vyděsit! Celá návštěva Mikuláše, čerta a anděla by měla být zábavou, na kterou se dítě bude těšit. Pokud by tomu mělo být jinak, je lepší návštěvu vypustit.

Pro jednodušší a hlavně bezpečnější výběr toho správného Mikuláše se pro Vás připravuje katalog registrovaných mikulášských spolků s hodnocením.

Zpracováno naším webem pro IDNES.CZ

Podmínky převzetí článku či ilustrace

You may also like

Napsat komentář

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Potvrdit Více informací